Research Process/Support

معرفی شرکت

یک شرکت موفق همواره به دنبال افزایش سطح رضایت مشتریان و کارکنان می باشد

شرکت پویا صنعت خوارزمی

(سهامی خاص) در شهریور ماه سال 1390 تاسیس و در همان ماه تحت شماره ثبت 6299 و شناسه ملی 10320633940 در اداره ثبت شرکتهاي تهران به ثبت رسید.

 شرکت پویا صنعت خوارزمی با چشم انداز فعالیت در زمینه تولید قطعات پرسی و مکانیزمی خودرو آغاز به کار نموده و در حال حاضر افتخار همکاری با شرکت محترم ساپکو ، سازه گستر و کرمان خودرو به عنوان طراح و تأمین کننده ترمز درب خودرو و لولای درب خودروهای ساخت داخل با مکانیزم های روز دنیا را دارا میباشد. از همان ابتـــداي فعاليت استراتژي مديريت همواره براورد نيارمنديهاي مورد نظر مشتريان با بهــره‌گيري از نيـروي متخصص و كارآمد و همچنين ماشين آلات پيشرفته و تجهیزات کامل آزمایشگاهی در ارتقاي خدمات به مشتريان با قيمت مناسب و كيفيت مطلــوب بوده، طوري كه به موفقيت‌هاي چشمگيري در اين مدت كوتاه از جهات كمي وكيفي نايل آمده و توانسته جايـگاه خود را در ميان سازندگان قطعات خودرو تثبيت نمايد. جهت دستيابي به اهــداف تعريف شده در قالب طرح تجاري اهداف كوتاه مـدت، ميان مـدت و بلند مـدت خود را دنبال مي‌كند.

دانش فنی طراحی مکانیزم های ترمز درب ها که در گذشته با صرف مبالغ قابل ملاحظه و زمان های بسیار طولانی از طریق منابع خارجی صورت میگرفته، در حال حاضر با اتکا بر توان کارشناسان داخل کشور در این شرکت که دارای تیم مجرب و توان طراحی با استفاده از نرم افزارهای طراحی و تحلیلی Abaqus CAE، Catia ، AutoCAD، Solid works  و ... فراهم شده و در تمام پروژه های جدید خودرویی تولید داخل اعم از رانا ، دنا، دناپلاس ، پژو 301 (تارا)، کوییک ، شاهین، جک  S3 ,S5و J4 شرکت پویا صنعت خوارزمی به عنوان طراح و تأمین کننده اصلی پروژه های مذکور برگزیده شده است . این شرکت سابقه همکاری با شرکت PSA فرانسه برای خودکفایی ترمز درب خودرو 301 و سابقه همکاری با شرکت طراح کره ای برای لولای شیت متال دناپلاس در راستای تکمیل دانش طراحی را داشته است.

همچنین در راستای تکمیل طراحی مکانیزم های درب خودرو این شرکت اقدام به همکاری در طراحی لولای درب شیت متال خانواده پژو 405 نموده و همانند طراحی ترمز درب انواع خودرو در این پروژه هم سربلند بوده و موفق به شروع تولید انبوه این قطعات به عنوان تامین کننده اصلی ایران خودرو بوده است.

در راستای نیل به اهداف و الزامات کیفی شرکت محترم ساپکو، سازه گستر و کادک این شرکت در حال حاضر دارای گواهینامهISO9001:2015  ، IATF16949:2016 از شرکت  IMQو هم چنین گرید B شرکت محترم ساپکو و B+ شرکت محترم سازه گستر میباشد.